Recenze

Praxe zde byla pohodová, možná s mírně stryktnějším režimem, ale za to s více předanými znalostmi. Za mě osobně byly praxe dobré, ovšem ne dokonalé.

Věci co bych možná změnil bylo občas až moc brzké dojíždění, ovšem musím vzít v potaz to že jsem musel dofocovat několik neodevzdaných zadání do školy, takže jsem potřeboval více času na splnění oných zadáni.

Nedůvěra co se týče vlastnění mobilních telefonů, myslím si že by se před zabavením mohla dát alespoň jedna šance.

Krom těchto věcí byla praxe velice dobrá, Míša byla velice příjemná a hodně mi pomohla s dofocením mých školních zadání, moc jí děkuji za její čas, a jsem moc rád že jsme byli na tolika krásných výstavách a poznali tolik nových zajímavých lidí. Myslím si že fotokroužek mohu doporučit každému kdo má zájem o fotografii a chtěl by jí poznat i z trochu jiného pohledu než jen ze svého.

- Kristian Etzler, 3. roční SŠ Michael

Na úvod Míša začíná mile, ale nenchte se zmást. Celému fotokroužku vládne přísným ražimem a na všechno pohlíží skrz umělecký hledáček zkušeného fotografa.

Největším nepřítelem v ateliéru jsou mobilní telefony, které Míša bez milosti zabavuje. A protože hlavní rušivý elemnt je díky Míše z dosahu, máme šanci naučit se nové věci a otevřít si nové obzory.

Odcházím z praxí se znalostí manipulace s fotakem, novým náhledem na prostředí okolo mně a velkou kupou fotografií..

Míše neunikne žadný detail a já doufám, že jsem si tuto vlastnost osvojila také.

- Irena Krištofová, 3. ročník SUPŠ - design nábytku

Do fotokroužku jsem přišel naprosto neobeznámený s tím, jak funguje muj vlastní fotoaparát. Díky tomu, že jsem zavítal, po dobu deseti dní, do fotokroužku, kterému vládne Michaela Antušková, jsem se konečně naučil, jak to vše funguje (myslím, že Iri stále netuší). Díky tomu, že jsme skoro každičký den chodili fotit do terénu,jsme si začali všímat I těch nejmenších detailu kolem nás, kterých bychom si před tím nevšimli a bezohledně obešli. Už vím, jak správně nastavit všechny ty parametry, které jsou zapotřebí k tomu, aby se fotografie vyvedla.

- Kája Hladík, 3. ročník SUPŠ - design nábytku

© 2023 Michaela Antůšková
Fotoateliér: Karlova 23, 110 00 Praha 1
+420 776 289 113
info@antuskova.cz